SEZONLUK UYGUN KİRALIK VİLLALAR

SEZONLUK UYGUN KİRALIK VİLLALAR
2012 SEZONUNDA KİRALIK VİLLALAR SİZLERİ BEKLİYOR

25 Temmuz 2010 Pazar

erikli kiralık evler

erikli kiralık evler adlı makale de yapılan verileri okuyabilir, erikli kiralık evler için daha fazla bilgiye arşivimizi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Prefabrik evlerin en önemli özelliklerinden biri normal evlerden daha makul fiyatlara malolmalarıdır. Türkiye’de son yıllarda özellikle Marmara depreminden sonra rağbet görmeye başlayan prefabrik evler konut sektöründeki rekabetinde artmasıyla fiyatları daha da cazip hale gelmeye başladı. 100 metrekarelik bir prefabrik evin maliyeti metrekarede 200 YTL den başlamaktadır. Bu fiyat talep doğrultusunda çıkabilmektedir.

Hızlı montajı, ekonomik ve şık görüntüleriyle prefabrik evler ses ve ısı yalıtımlarında diğer binalara göre avantajlıdırlar. Prefabrik yapılar kurulacağı bölgenin iklim ve deprem gibi çevre faktörlerine göre değişiklik göserebilmektedir. Diğer betonarme yapılarda uygulanan dekorasyon tekniklerinin tamamı prefabrik yapılardada kullanılmaktadır.

Prefabrik evlerin ömrü kullanılan malzeme ve yapılış tekniğine bağlı olarak 30 ile 50 yıl arasında değişebilmektedir. Prefabrik evler istenildiğinde taşınabilmesi tercih sebeplerinden biri olarak gösterilmektedir.

kaynak : prefabrik evler